05551776582
denizliegemnakliyat20@gmail.com

HİZMET DETAY

Anasayfa

Hizmetler

Evden Eve Nakliyat

İş Yeri Taşımacılığı

  Taşımacılık ciddiye alınacak bir iştir. Geçmişten günümüze insanlar her zaman yer değiştirmişler ve bu esnada en çok taşımacılık işleri ön plana çıkmıştır. Günümüzde de durum hala aynıdır. İyi bir nakliyat hizmeti almak ve taşınmak artık çok kolaydır.

  Özellikle iş yeri taşımacılığı konusunda uzman olan firmamız verdiği kaliteli ve hızlı hizmet sayesinde her zaman müşterilerinin memnuniyetini sağlamayı başarabilmiştir. İş Yeri Taşımacılığı işlemleri sırasında her eşya için ayrı ambalaj kullanan firmamız deneyimli personelleri sayesinde hiçbir sıkıntı çıkmadan hizmet vermektedir.

  Son Teknoloji

  Nakliyat alanında ortaya çıkan son teknoloji ürünlerini kullanan firmamız bu sayede çok hızlı ve güvenli bir şekilde taşımacılık işlerinizi gerçekleştirmektedir. Özellikle iş yerinde bulunan değerli eşyalar için ayrıntılı ve daha dikkatli olmaktayız. Araç filomuz periyodik aralıklarla bakıma alınmakta ve ekonomik ömrünü tamamlamış olan nakliye araçları yenisi ile değiştirilmektedir. Araçlarımız güvenlik açısından gps izleme cihazları ile takip altındadır. Eşyaların yüklü bulunduğu kamyon arıza yaptığında veya herhangi bir kazaya karıştığı anda ekiplerimiz anında müdahale edip yükün veya eşyanın başka bir araca transferini gerçekleştirmekte ve nakliye sürecinde çok önemli olan teslim zamanının gecikmesi önlenmektedir. Ayrıca araçlara yüklenmesi gereken eşyalar bazen forklift veya vinç kullanmayı gerektirebilir, bu durumlarda yükleme adresine gelen aracımıza aynı zamanda forklift veya vinç desteği de sağlanmaktadır. Nakliyat öncesi yapılan ücretsiz ekspertiz neticesinde yüklemenin işçiler vasıtası ile mi yoksa vinç veya forklift ile mi yapılacağı belirlenmektedir.

  Gelişmiş bir filoya sahip olan firmamız eşyalarınızın boyutu ne olursa olsun hiçbir sıkıntı çıkmadan çok rahat ve güvenli bir şekilde İş Yeri Taşımacılığı işlemini gerçekleştirmektedir.

  Hızlı ve hasarsız bir taşımacılık hizmeti sunan firmamız müşterilerinin memnuniyetini kendisine ilke edinmiş ve bu doğrultuda hizmet vermektedir.